ÇAMAŞIR MAKİNESİ KAZAN DEĞİŞİMİ

TÜM MARKA VE MODEL

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

KAZAN DEĞİŞİMİ ve TAMİRİ

Çamaşır Makinelerinin zaman içinde kazanlarının keçelerinin su kaçırmasından dolayı rulman ve yataklarının yıpranmasına sebeb olur. Bu durum sonrasında çamaşır makinesi çok yüksek gürültü ile çalışir ve Sonunda Kazanın dağılması ve kilitlenip dönmemesi ile sonuçlanır.

İstanbul ve tüm ilçelerine profesyonel Çamaşır Makinesi servisi tamir bakım onarım hizmeti vermekteyiz. Mobil gezici araçlarımızla aynı gün hizmet alma olanağı sağlayan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için kendimizi hergün yenileyerek kaliteli, hızlı,ve güvenilir Hizmet sunmayı hedeflemektedir.

En Sık Karşılaşılan Çamaşır Makinesi Arızaları 

  • Çamaşır Makinelerinin Işıkları Yanıyor Çalışmıyor
  • Çamaşır Makinesi Su Alıyor Kazan Dönmüyor
  • Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor
  • Çamaşır Makinele Suyu ısıtmıyor
  • Çamaşır Makinesi Çok Sesli çalışıyor

Yeni nesil Çamaşır Makinelerinin bir çoğunluğu arızalar hakkında belirli bir kod (F35) veya (F5) hata kodu ile bizlere arızası ile ilgili bilgi sunmakta olup hem servis elemanı hemde tüketicinin arıza ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlayarak doğru tespit ve uygun ücretlendirmede kolaylık sağlarlar

Her Marka ve model Çamaşır Makinelerinin arıza kodları Farklılık gösterebilmektedir. En sağlıklı bilgi makinenizin kullanım kılavuzunda ki bilgilerdir.

Arzalı çamaşır Makineleriniz için servisimizin WhatsApp yada iletişim 0212 451 02 00 Hattından Bilgi ve Destek Alabilirsiniz

○ ○ ○

○ ○ ○

0212 451 0 200